Kontakta oss

Hemhjälp & hemtjänst i Falköping & Skövde

Nedan finner du kontaktuppgifter till våra olika verksamheter i Falköping och Skövde

Skövde

Telefon

Växel: 0500 – 65 08 00
Kontakttelefon: 0722 – 44 87 28

Adress

Haganders väg 5
541 36 SKÖVDE

Ulrika Odh

Verksamhetsansvarig / Enhetschef hemtjänst
Tel: 070 – 675 48 09
ulrika@systrarnaodh.se

Camilla Bohman

Enhetschef Service
Tel: 076 – 008 87 58
camilla.bohman@systrarnaodh.se

Bjarne Lundh

Affärsutvecklare/ Business developer
Tel: 076 – 199 77 47
bjarne@systrarnaodh.se

Falköping

Telefon

Växel: 0515 – 65 06 00
Kontakttelefon: 076 – 007 87 58

Adress

Lönnerbladsgatan 6
521 40 FALKÖPING

Helene Odh

Enhetschef Hemtjänst
Tel. 073-946 48 19
helene@systrarnaodh.se

Dejin Mohamad

Kundansvarig Hemtjänst
Tel: 070 – 539 91 11
dejin.mohamad@systrarnaodh.se

Camilla Bohman

Enhetschef Service
Tel: 076 – 008 87 58
camilla.bohman@systrarnaodh.se

Ulrika Odh

Verksamhetsansvarig
Tel: 070 – 675 48 09
ulrika@systrarnaodh.se

Fakturafrågor och Administration

Adress

Lönnerbladsgatan 6
521 40 FALKÖPING

Sofia Metso

Mobilnr: 076 – 186 87 58
sofia.metso@systrarnaodh.se