Kontakta oss

Hemhjälp & hemtjänst i Falköping & Skövde

Nedan finner du kontaktuppgifter till våra olika verksamheter i Falköping och Skövde

Skövde

Telefon

Växel: 0500 – 65 08 00
Kontakttelefon: 0722 – 44 87 28

Adress

Haganders väg 5
541 36 SKÖVDE

Ulrika Odh

Enhetschef  Hemtjänst Skövde
Tel: 070 – 675 48 09
ulrika@systrarnaodh.se

Katarina Larsdotter Andersson

Enhetschef Hemtjänst Skövde

Tel: 070-656 28 06

katarina@systrarnaodh.se

Nina Bergqvist

Kund- & Kvalitetsansvarig
073-885 93 93
nina.bergqvist@systrarnaodh.se

Bjarne Lundh

Enhetschef Service-enheten
Tel: 076 – 199 77 47
bjarne@systrarnaodh.se

Camilla Bohman

Försäljning Hushållsnära tjänster & serviceinsatser
Tel: 076 – 008 87 58
camilla.bohman@systrarnaodh.se

Jessica Karlgren

Verksamhetschef
Tel: 070-642 88 23
jessica.karlgren@systrarnaodh.se

Falköping

Telefon

Växel: 0515 – 65 06 00
Kontakttelefon: 076 – 007 87 58

Adress

Lönnerbladsgatan 6
521 40 FALKÖPING

Helene Odh

Enhetschef Hemtjänst
Tel. 073 – 946 48 19
helene@systrarnaodh.se

Peter Odh

Kund- & kvalitetsansvarig
Tel: 0704 – 09 76 73
peter.odh@systrarnaodh.se

Camilla Bohman

Försäljning Hushållsnära tjänster & serviceinsatser
Tel: 076 – 008 87 58
camilla.bohman@systrarnaodh.se

Jessica Karlgren

Verksamhetschef
Tel: 070-642 88 23
jessica.karlgren@systrarnaodh.se

Fakturafrågor och Administration

Adress

Lönnerbladsgatan 6
521 40 FALKÖPING

Sofia Metso

Direktnr: 0515 – 65 06 03
Mobilnr:076 – 186 87 58
sofia.metso@systrarnaodh.se