Kontakta oss

Hemhjälp & hemtjänst i Falköping & Skövde

Nedan finner du kontaktuppgifter till våra olika verksamheter i Falköping och Skövde.

Från och med måndag, den 1 juli 2020 kommer vi att införa telefontider för er som önskar komma i kontakt med oss.
Syftet är att öka tillgängligheten hos oss under dessa tider.

Telefontid: Måndag – Fredag
kl. 08,30-10,00
kl. 14,00-15,00

Övrig tid:
skovde@systrarnaodh.se
falkoping@systrarnaodh.se
service@systrarnaodh.se

Skövde

Adress

Haganders väg 5
541 36 SKÖVDE

Telefon

Växel: 0500 – 10 35 00

Marie-louise Jacobsson

Enhetschef Hemtjänst
Tel: 0727 – 42 15 16
marie-louise.jacobsson@systrarnaodh.se

Falköping

Adress

Storgatan 36
521 43 
FALKÖPING

Telefon

Växel: 0515 – 65 06 00

Dejin Mohamad

Enhetschef Hemtjänst
Tel: 0705 – 39 91 11
dejin.mohamad@systrarnaodh.se

Service – Rut-tjänster

Adress

Kåsatorpsvägen 1
541 31 SKÖVDE

Telefon

Växel: 0500-10 35 04

Louise Hiller

Enhetschef Rut-tjänster
Tel: 0500-10 35 04
louise.hiller@systrarnaodh.se

Peter Odh

Säljare Rut-tjänster
Tel: 0500-10 35 05
peter.odh@systrarnaodh.se

Övriga kontakter

Jennie Härnström

Verksamhetschef
Tel: 0736-62 18 10
jennie.harnstrom@systrarnaodh.se

Anita Vinsrud

Affärsområdeschef
Tel: 0722-44 44 45
anita.vinsrud@systrarnaodh.se