Kontakta oss

Hemhjälp & hemtjänst i Falköping & Skövde

Nedan finner du kontaktuppgifter till våra olika verksamheter i Falköping och Skövde

Skövde

Adress

Haganders väg 5
541 36 SKÖVDE

Telefon

Växel: 0500 – 65 08 00

Anna-Karin Johansson

Enhetschef Hemtjänst
Tel: 0727 – 42 15 16
anna-karin.johansson@systrarnaodh.se

Falköping

Telefon

Växel: 0515 – 65 06 00
Kontakttelefon: 0760 – 07 87 58

Adress

Lönnerbladsgatan 6
521 40 FALKÖPING

Dejin Mohamad

Enhetschef Hemtjänst
Tel: 0705 – 39 91 11
dejin.mohamad@systrarnaodh.se

Vårgårda

Postadress

Lönnerbladsgatan 6
521 40 FALKÖPING

Service – Rut-tjänster

Adress

Kåsatorpsvägen 1
541 31 SKÖVDE

Telefon

Växel: 0760 – 09 87 58

Louise Hiller

Enhetschef Rut-tjänster
Tel: 0702- 39 92 36
louise.hiller@systrarnaodh.se

Övriga kontakter

Ulrika Odh

Tel: 0706 – 75 48 09
ulrika@systrarnaodh.se

Helene Odh

Tel: 0739 – 46 48 68
helene@systrarnaodh.se

Bjarne Lundh

Tel: 0761 – 99 77 47
bjarne.lundh@systrarnaodh.se