Kontakt

Hemhjälp & hemtjänst i Falköping & Skövde

Nedan finner du kontaktuppgifter till våra olika verksamheter i Falköping och Skövde.

Från och med måndag, den 1 juli 2020 kommer vi att införa telefontider för er som önskar komma i kontakt med oss.
Syftet är att öka tillgängligheten hos oss under dessa tider.

Telefontid: Måndag – Fredag
kl. 08,30-10,00
kl. 14,00-15,00

Övrig tid:
skovde@systrarnaodh.se
falkoping@systrarnaodh.se
service@systrarnaodh.se

 




Skövde



Adress Adress
Haganders väg 5
541 36 SKÖVDE


Telefon Telefon
Växel: 0500–10 35 10


Kontaktperson Marie-louise Jacobsson
Enhetschef Hemtjänst
Tel: 0727–42 15 16
marie-louise.jacobsson@systrarnaodh.se

Falköping



Adress Adress
Storgatan 36
521 43 FALKÖPING


Telefon Telefon
Växel: 0515–65 06 00


Kontaktperson Dejin Mohamad
Enhetschef Hemtjänst
Tel: 0705–39 91 11
dejin.mohamad@systrarnaodh.se

Service – Rut-tjänster



Adress Adress
Kåsatorpsvägen 1
541 31 SKÖVDE


Telefon Telefon
Växel: 0500-10 35 04


Kontaktperson Louise Hiller
Enhetschef Rut-tjänster
Tel: 0500-10 35 04
louise.hiller@systrarnaodh.se


Kontaktperson Peter Odh
Säljare Rut-tjänster
Tel: 0500-10 35 05
peter.odh@systrarnaodh.se

Övriga kontakter



Kontaktperson Jennie Härnström
Verksamhetschef
Tel: 0736-62 18 10
jennie.harnstrom@systrarnaodh.se


Kontaktperson Anita Vinsrud
Affärsområdeschef
Tel: 0722-44 44 45
anita.vinsrud@systrarnaodh.se